Wysokie Mazowieckie

Burze, grad, ulewny deszcz i silny wiatr - synoptycy IMGW-PIB wydali dzisiaj rano ostrzeżenie pierwszego stopnia m.in. dla powiatu wysokomazowieckiego. 
W najbliższą środę, 24 lipca rozpocznie się 12. Międzynarodowy Festiwal Muzyki, Sztuki i Folkloru „Podlaska Oktawa Kultur”. Trasa Festiwalu obejmuje również nasz powiat.
Zgłoszenie o przewróconej ciężarówce otrzymały wczoraj (18.07) wysokomazowieckie służby.
Ewelina i Tomasz Dąbrowscy z Kalinowa-Czosnowa w gm. Wysokie Mazowieckie to właściciele najbezpieczniejszego gospodarstwa rolnego w województwie podlaskim. Podczas czwartkowego (18 lipca br.) finału w urzędzie wojewódzkim odebrali gratulacje i nagrody, m.in. z rąk Stanisława Derehajło, Wicemarszałka Województwa Podlaskiego.
Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem przesłał nam aktualne oferty pracy według stanu na dzień 18 lipca 2019 r.
Pomimo wielu apeli i ostrzeżeń mundurowych, nadal są wśród nas tacy, którzy decydują się kierować pojazdami pod wpływem alkoholu. Wysokomazowieccy policjanci zatrzymali kolejnych nieodpowiedzialnych kierowców. Funkcjonariusze niezmiennie apelują i proszą o zachowanie rozwagi oraz trzeźwego umysłu. Siadając za kierownicę "na dwóch gazach" narażamy na niebezpieczeństwo nie tylko siebie, ale i…
Miejska Biblioteka Publiczna wraz z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Wysokiem Mazowieckiem zapraszają w niedzielę, 28 lipca na Piknik rodzinny przy fontannie. Impreza odbędzie się w parku miejskim przy ul. Rynek Piłsudskiego w Wysokiem Mazowieckiem. Początek o godzinie 17.00
Komenda Powiatowa Policji w Hajnówce w ramach obchodów 100. rocznicy powstania Policji Państwowej zorganizowała 12 lipca 2019 roku Turniej Strzelecki dla służb mundurowych i osób cywilnych.
Wysokomazowieccy policjanci wyeliminowali z ruchu drogowego nietrzeźwego kierującego. Kierowca renault miał w organizmie ponad pół promila alkoholu. Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.
Tegoroczne wakacje rozpoczęto od zapoznania dzieci i rodziców z letnią ofertą zajęć przygotowaną przez Miejski Ośrodek Kultury i Miejską Bibliotekę Publiczną w Wysokiem Mazowieckiem. Już 18 i 19 czerwca maskotki Miki i Minnie odwiedziły dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 1 „Świat Malucha” oraz Przedszkola Miejskiego nr 2 „Tęczowa Dwójeczka”. W…
Fragmenty ludzkiego szkieletu odkryto w ubiegłym tygodniu na terenie dawnej siedziby PUBP w Wysokiem Mazowieckiem, w którym obecnie mieści się siedziba wysokomazowieckiej Komendy Policji.
W Hajnówce przed Urzędem Miasta odbył się uroczysty apel z okazji nadania sztandaru oraz obchodów 100. rocznicy powstania Policji Państwowej. Awanse na wyższe stopnie służbowe otrzymali funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce, Bielsku Podlaskim, Siemiatyczach i Wysokiem Mazowieckiem.